Pricing

Class Passes

New Students - 20% Off 1st Package

FALL SALE:  20% OFF 10, 25 + 50 class pack & 3mo, 6mo +Annual Unlimited.  Ends Oct. 31st.

Discount is applied to online price.

BUY ONLINE HERE!

 

   

  • Cost Per Class

50 Class Pass

$550

  • Cost Per Class $11

25 Class Pass

$325

  • Cost Per Class $13

10 Class Pass

$144

  • Cost Per Class $14.50

5 Class Pass

$79

  • Cost Per Class $16

Drop In

$18

  • Cost Per Class $18

Monthly Unlimited

 

   

  • Cost Per Month

Annual Unlimited

$1,295

  • Cost Per Month $108

6 Month Unlimited

$700

  • Cost Per Month $117

3 Month Unlimited

$375

  • Cost Per Month $125

1 month Unlimited

$150

  • Cost Per Month $150

Month Unlimited Auto-Pay

$119

  • Cost Per Month $119

Pricing FAQ's

HOW DO I KNOW WHICH PACKAGE TO PURCHASE?

– If you practice 3 or more times per week unlimited is the way to go!
– If you practice 2 times a week or travel often our class passes are the way to go. The more you buy, the cheaper it gets!

DO OUR CLASS PASSES EXPIRE?

– Our 5 & 10 class passes are good for 6 months.
– Our 25 & 50 class passes are good for 12 months.

DO YOU OFFER FAMILY PLANS?

– Our autopay is only $200. Pricing includes first two people. Additional family members can be added at a discounted rate of $80 per person.

CAN YOU SHARE CLASS PASSES?

– Our 50 class pass can also be shared between two family members in the same household.

Ready To Start Your Intro Package?

$20 for 2 weeks. No better way to get to know us, our studio and our community.